• Cancel
    Filter
Filter

7 Art Galeri Müzayede

DİKKAT! MÜZAYEDE SIRASINDA YA DA SONRASINDA VERİLEN PEY YA DA KAZANILAN ESERİN ALIMI İPTAL EDİLEMEZ. MÜZAYEDE KAVRAMI, ALICININ SÖZ KONUSU EMTİYAYA TEKLİF SUNARAK TALİP OLMASI VE SÜRE BİTİMİNDE EN YÜKSEK TEKLİFİ VEREN KİŞİNİN ESERİN SAHİBİ OLMASI MANTIĞI İLE İŞLER. ALMAYACAĞINIZ ESERLERE PEY VERMEMENİZİ RİCA EDİYORUZ.

7 Art Galeri Müzayedesi için, 18 Ocak saat 21.00'a kadar pey verebilirsiniz. 21.02 itibariyle canlı müzayede, eş zamanlı olarak müzayede alanından canlı yayın ile başlayacaktır.

NOT:  Müzayedemizde komisyon alınmamaktadır. KDV oranı ise %20'dir. Ödemeler, müzayede bitiminden sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde alınmaktadır. Ödemeyi takiben 7 (yedi) iş günü içerisinde kargolama yapılır. Açık arttırma sonrası "PEY SİLME, SATIŞ İPTALİCAYMA HAKKI veya ALIMDAN VAZGEÇME" söz konusu değildir. Eserler olduğu hali ile satılmaktadır, çerçeve durumu belirtilmiştir, bunun haricinde çerçeve değişimi tarafımızca ücret karşılığında yapılabilmektedir. Detaylı bilgiye ''Müzayede Kuralları'' sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Bir hafta içerisinde ödemesi yapılmayan eserlerin satışı iptal edilecek ve üye kara listeye alınacaktır. 

Currency Converter:
previous
Go to Page: / 3
next