• Catalog of Auction (PDF)
  • Cancel
    Filter
Filter

7 Art Galeri Müzayede

7 Art Galeri olarak ülkemizde yaşanan depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz.

Ülkemizde yaşanan üzücü olaylardan ötürü canlı müzayedemizi  '' 26.02.2023 '' tarihine ertelediğimizi siz sevgili sanat severlere bildiririz. 

7 Art Galeri Müzayedesi için, 17 Şubat Cuma Günü saat 20.45'e kadar pey verebilirsiniz. 20.45 itibariyle canlı müzayede, eş zamanlı olarak müzayede alanından canlı yayın ile başlayacaktır.

NOT:  Müzayedemizde %10 komisyon alınmaktadır. KDV oranı ise %18'dir. Ödemeler, müzayede bitiminden sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde alınmaktadır. Ödemeyi takiben 7 (yedi) iş günü içerisinde kargolama yapılır. Açık arttırma sonrası "PEY SİLME, SATIŞ İPTALİCAYMA HAKKI veya ALIMDAN VAZGEÇME" söz konusu değildir. Eserler olduğu hali ile satılmaktadır, çerçeve durumu belirtilmiştir, bunun haricinde çerçeve değişimi tarafımızca ücret karşılığında yapılabilmektedir. Detaylı bilgiye ''Müzayede Kuralları'' sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Bir hafta içerisinde ödemesi yapılmayan eserlerin satışı iptal edilecek ve üye kara listeye alınacaktır. 

Currency Converter:
previous
Go to Page: / 4
next